E-mail: biuro@lingo-poznan.pl

Mob. 602 829 400  

Opinie, listy polecające albo referencje

LINGO Centrum Nauczania Języków Obcych & Biuro Tłumaczeń
LINGO Centrum Nauczania Języków Obcych & Biuro Tłumaczeń
8 opinii Google
Agaaava
03/03/2021
Wspaniała, kameralna szkoła językowa z indywidualnym, profesjonalnym podejściem do kursanta. Zajęciach 1:1, materiały przemyślane i przygotowane wcześniej (biorąc pod uwag typ zapamiętywania ucznia), ciekawie, różnorodnie, z nastawieniem na aktualne potrzeby i (co ważne) wydajność ;) Szczególnie polecam przygotowania do certyfikatu biznesowego. Pani Dominika, właścicielka, lektorka języka angielskiego, z przysłowiowego "odmień być" z "Dnia Świra", potrafi przygotować osobę pewną swoich kompetencji. Po trafnym zdiagnozowaniu słabych punktów i skorygowaniu nauka języka stała się prawdziwą przyjemnością! Poza angielskim, nowinki ze świata, serdeczność, ciepła herbata, artykuły papiernicze zawsze pod ręką.
Konrad Szałkowski
03/03/2021
Profesjonalny i dobrze przygotowany nauczyciel, różnorodne materiały, technika nauki dostosowana do ucznia - słowem przyjemność z nauki ;)
Jolanta Janiszewska
03/03/2021
Świetne miejsce do nauki języka obcego. Pani Dominika to profesjonalista. Kontaktowa z poczuciem humoru, a przy tym bardzo indywidualnym podejściem do potrzeb kursanta. Zajęcia ciekawe prowadzone, często urozmaicane pomocami dydaktycznymi. Zdecydowanie polecam!
Aneta Jańczak
24/02/2021
Pani Dominika jest cierpliwi, wyrozumiała i zawsze chętni do pomocy. Jeśli ktoś chce nauczyć się angielskiego to serdecznie polecam. Polecam dla dzieci, dla starszych osób oraz dla tych opornych (dla tych, którym nauka języka angielskiego sprawia problemy)
Daniel T
23/02/2021
Bardzo indywidualne podejście, świetne przygotowanie metytoryczne, szerokie wsparcie dydaktyczne, możliwość odbywania zajęć online
Iwona K
23/02/2021
Pani Dominika profesjonalna i ciepła osoba. Dobre podejście do ucznia, umie dostosować wiedzę i tempo nauki do możliwości ucznia.
Katarzyna Projs
23/02/2021
Profesjonalne podejście do nauczania,doskonały kontakt z lektorem.Polecam :)
Katarzyna Tomczak
12/11/2019

Zapytaliśmy Kursantów, co sądzą na temat lekcji języków obcych, na które do nas uczęszczają. Zobacz, co nam powiedzieli. 

5/5
"Pani Dominika Dominów ma dar przekazywania swojej wiedzy językowej innym, robiąc to zawsze w ciekawy i angażujący sposób. Nie potrafię sobie wyobrazić osoby lepiej przygotowanej oraz wykwalifikowanej do nauczania języka angielskiego, a całe Centrum Nauczania Języków Obcych Lingo jest tego najlepszym odzwierciedleniem [...]. Z całego serca polecam Lingo dla wszystkich, którzy kontemplują naukę języka obcego".
Maciej Krasiński
5/5
"Z wielką przyjemnością uczę się j. hiszpańskiego, a p. Sandra ma niezwykły dar do przekazywania często niełatwych problemów związanych z nauką języka [...]. Lekcje są zawsze prowadzone w sposób interesujący, zarówno omawiamy problemy gramatyczne, jak i czytamy teksty oraz je analizujemy. Wiele zajęć jest także poszerzonych o teksty do słuchania [...]".
Katarzyna Pawlaczyk-Gabriel
5/5
"Czy do nauki języka angielskiego potrzebne jest poczucie humoru? Jak wygląda lekcja języka angielskiego podporządkowana naszym zainteresowaniom? Co daje połączenie przyjaznej atmosfery z cierpliwością i konsekwencją nauczyciela? Odpowiedzi na te pytania poznałam podczas zajęć w szkole językowej Lingo. Odkryłam swoje możliwości językowe, dostałam szansę na pokonanie swoich zahamowań językowych i rozbudziłam ciekawość językową. Sprzyja temu elastyczny plan zajęć, a przede wszystkim proces indywidualizacji nauki dostosowany do naszego tempa przyswajania wiedzy i naszych zdolności. Odkrywanie nowych lądów językowych i kulturowych przynosi wielką frajdę, ożywia umysł i duszę a każda lekcja staje się przygodą intelektualną, na którą czeka się co tydzień z utęsknieniem".
Katarzyna Lancmańska
Przewiń na górę