Opinie, listy polecające albo referencje

Zapytaliśmy Kursantów, co sądzą na temat lekcji języków obcych, na które do nas uczęszczają. Zobacz, co nam powiedzieli. 

5/5
"Pani Dominika Dominów ma dar przekazywania swojej wiedzy językowej innym, robiąc to zawsze w ciekawy i angażujący sposób. Nie potrafię sobie wyobrazić osoby lepiej przygotowanej oraz wykwalifikowanej do nauczania języka angielskiego, a całe Centrum Nauczania Języków Obcych Lingo jest tego najlepszym odzwierciedleniem [...]. Z całego serca polecam Lingo dla wszystkich, którzy kontemplują naukę języka obcego".
Maciej Krasiński
5/5
"Z wielką przyjemnością uczę się j. hiszpańskiego, a p. Sandra ma niezwykły dar do przekazywania często niełatwych problemów związanych z nauką języka [...]. Lekcje są zawsze prowadzone w sposób interesujący, zarówno omawiamy problemy gramatyczne, jak i czytamy teksty oraz je analizujemy. Wiele zajęć jest także poszerzonych o teksty do słuchania [...]".
Katarzyna Pawlaczyk-Gabriel
5/5
"Czy do nauki języka angielskiego potrzebne jest poczucie humoru? Jak wygląda lekcja języka angielskiego podporządkowana naszym zainteresowaniom? Co daje połączenie przyjaznej atmosfery z cierpliwością i konsekwencją nauczyciela? Odpowiedzi na te pytania poznałam podczas zajęć w szkole językowej Lingo. Odkryłam swoje możliwości językowe, dostałam szansę na pokonanie swoich zahamowań językowych i rozbudziłam ciekawość językową. Sprzyja temu elastyczny plan zajęć, a przede wszystkim proces indywidualizacji nauki dostosowany do naszego tempa przyswajania wiedzy i naszych zdolności. Odkrywanie nowych lądów językowych i kulturowych przynosi wielką frajdę, ożywia umysł i duszę a każda lekcja staje się przygodą intelektualną, na którą czeka się co tydzień z utęsknieniem".
Katarzyna Lancmańska
Przewiń do góry