E-mail: biuro@lingo-poznan.pl

Mob. 602 829 400  

Profile lektorek i lektorów

Dominika Dominów   
Dyrektor LINGO CNJO & BT 
Lektor języka angielskiego

Wierzę, że nauka języka obcego nie jest celem samym w   sobie, a drugi język jest jedynie narzędziem do lepszego poznawania  świata. Mam szczęście – moja praca jest moim hobby, dlatego do codziennych obowiązków podchodzę z entuzjazmem i  zaangażowaniem. Czerpię ogromną radość z przyglądania się temu,  jak moje uczennice i moi uczniowie, w trakcie lekcji ze mną, zmieniają nastawienie do nauki języka angielskiego, pokonują swoje ograniczenia i nabierają pewności siebie. Niejednokrotnie mam wrażenie, że w czasie zajęć oni po prostu rozkwitają, a ja cieszę się  ich sukcesami i jestem z nich dumna. 

Iwona Kuźmicz
Lektor języka niemieckiego

Jeśli nadszedł ten wielki i nieporównywalny z niczym  innym  moment, w którym poczułeś nieodpartą chęć  uczenia się języka niemieckiego, to musisz podjąć kilka ważnych decyzji. A najważniejszą z nich jest decyzja o tym, kto Cię przez ten fascynujący proces nauki poprowadzi i nie  pozwoli Ci się po raz setny zniechęcić. Przeprowadzi przez labirynty przyimków, zaimków a nawet spójników, pomoże oswoić czasownik na końcu zdania i polubić czas Perfekt. I może nawet wspólnie dojdziecie do wniosku, że są jeszcze brzydsze języki na świecie. Potrafię to wszystko i zrobiłam z tego mój zawód. W pakiecie z lekcjami gwarantowana dawka humoru.

Sandra Zdziennicka
Lektor języka hiszpańskiego 

Podążając za swoimi młodzieńczymi marzeniami, zostałam studentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z ogromną satysfakcją i jeszcze większą fascynacją kulturą i językiem hiszpańskim, ukończyłam studia magisterskie i stanęłam przed kolejnym dylematem- co teraz? W rzeczywistości odpowiedź była zaskakująco prosta, choć dla wielu niezrozumiała. Zostałam nauczycielką języka hiszpańskiego. Teraz, z perspektywy czasu (w zawodzie pracuję już niemal 8 lat) śmiało mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Nauczanie jest moją pasją, a progres umiejętności językowych oraz zadowolenie moich uczniów, czymś co dodatkowo motywuje mnie do dalszego działania.  

Przewiń na górę