E-mail: biuro@lingo-poznan.pl

Mob. 602 829 400  

Najczęściej zadawane pytania, czyli o tym, co warto wiedzieć o naszej szkole językowej

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zajęć z języka obcego i naszego centrum. Kliknij na pytanie, aby rozwinąć odpowiedź.

LINGO CNJO & BT prowadzi ciągłe zapisy na indywidualne lekcje języka obcego. Oznacza to, że na zajęcia można zapisać się w dowolnym momencie roku szkolnego i kalendarzowego. 

Przed przyjęciem do LINGO CNJO & BT z każdym z potencjalnych kursantów przeprowadzana jest bezpłatna lekcja konsultacyjna, która trwa od 60 do 90 minut.  W trakcie tych zajęć lektorzy przeprowadzają test diagnostyczny celem określenia poziomu znajomości języka. Dodatkowo, każda z zainteresowanych osób wypełnia krótką ankietę w języku polskim i rozmawia z lektorem na temat doświadczeń związanych z nauką języków obcych oraz przedstawia swoje oczekiwania wobec zajęć w naszym centrum.

Oczywiście! Poziom znajomości języka obcego, podobnie jak wiek, w żaden sposób nie stanowią przeszkody do rozpoczęcia nauki. Obecnie, prowadzimy w LINGO CNJO & BT kilka zajęć, na których słuchacze uczą się języków obcych zupełnie od podstaw. 

Najważniejsze informacje dotyczące lekcji prowadzonych przez Internet zostały wymienione i opisane w zakładce Informacje i wskazówki dotyczące lekcji prowadzonych zdalnie, tzn. przez Internet. Zapoznaj się z treścią tej zakładki, aby poznać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.  

Tak. Umowa o naukę to dokument, który precyzuje obowiązki centrum wobec swoich słuchaczy i określa zasady współpracy z nami. Umowę można rozwiązać w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji i bez podawania przyczyny.

Tak. Od każdego słuchacza w momencie podpisania umowy pobierane jest wpisowe w wysokości 150,00 PLN.

W naszym centrum dopasowujemy się całkowicie do potrzeb naszych kursantów, dlatego godziny pracy LINGO CNJO & BT są elastyczne. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, a niektóre lekcje kończą się o 21:00.

O tym, jak często będą odbywać się zajęcia decydują nasi kursanci wspólnie z lektorami.  

Jedna lekcja trwa 45 minut. Jeśli chcesz sprawdzić ceny, zapoznaj się z cennikiem

Tak, każdą lekcję można odwołać. Nie, odwołana lekcja nie przepada i musi zostać odpracowana w innym terminie. 

Nie. W LINGO CNJO & BT opłata za lekcje jest naliczana tylko za jeden miesiąc z góry.

Po podjęciu decyzji dotyczącej podręcznika i ćwiczeń, kursant otrzymuje email informacyjny z ceną publikacji. Następnie, po odesłaniu wiadomości z akceptacją ceny, podręcznik i ćwiczenia zostają zakupione dla kursanta przez centrum. Alternatywnie, istnieje możliwość zakupu publikacji we własnym zakresie.

Wszystkie potrzebne szczegóły znajdują się w zakładce „Formularz kontaktowy”.

Przewiń na górę