E-mail: biuro@lingo-poznan.pl

Mob. 602 829 400  

O nas

O tym, dlaczego LINGO Centrum Nauczania Języków Obcych & Biuro Tłumaczeń (LINGO CNJO & BT) w Poznaniu może być uważane za dobrą szkołę językową i o korzyściach dla kursantów, które wynikają z nauki języków w naszej placówce.

Co wyróżnia LINGO CNJO & BT i co sprawia, że spośród wielu opcji dostępnych w Poznaniu warto wybrać właśnie naszą szkołę? Co zyskują osoby, które decydują się na naukę języków obcych w naszym centrum? Sprawdź sam!

Poziom lekcji i tempo pracy na zajęciach są zawsze dostosowane do Twoich możliwości.

Nie porównujesz się z innymi uczniami. Nie robisz sobie wyrzutów, że pracujesz zbyt wolno na lekcjach i nie czujesz się zagubiony na zajęciach.

Jeśli jesteś osobą, która już sporo wie i lubi intensywną pracę na zajęciach to nie masz poczucia, że tracisz czas i pieniądze uczęszczając na lekcje.

Tematy lekcji uwzględniają Twoje potrzeby językowe i zainteresowania.

Masz wpływ na to, czego będziesz się uczył. Jeśli na lekcjach będą omawiane tematy, które Cię interesują i zagadnienia, na których Ci zależy to chętniej będziesz uczył się języka obcego, a Twoja motywacja do nauki języka wzrośnie. 

Chcesz opanować specjalistyczne słownictwo (techniczne, medyczne, itp.), nauczyć się pisać wiadomości e-mail w danym języku obcym, uporządkować gramatykę i nadrobić zaległości ze szkoły, a może przygotować się do wyjazdu za granicę lub zdobyć dodatkowe kompetencje językowe przydatne w wykonywanej pracy? Żaden problem! Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Cała uwaga lektora jest skoncentrowana na Tobie. 

Możesz śmiało zadawać pytania i prosić nauczyciela o wyjaśnienie. Nie musisz samodzielnie szukać wyjaśnień i zastanawiać się, czy na pewno dobrze rozumiesz zagadnienie.

Nie musisz czekać, aby zostać wywołanym do odpowiedzi lub zabrać głos w dyskusji. Nareszcie masz szansę na to, aby przełamać barierę komunikacyjną i mówić w danym języku obcym!

Masz czas na dopracowanie kwestii, które zwykle umykają w czasie pracy w grupach, np. możesz otrzymać indywidualne wskazówki dotyczące wymowy. 

Możesz wybrać dni i godziny zajęć, a także zdecydować, jak często będą odbywać się zajęcia i ile minut będzie trwać jedna lekcja.

Nie musisz odkładać nauki języka obcego na później z powodu braku dogodnego terminu zajęć.  

Możesz płacić za lekcje co miesiąc i masz możliwość odpracowania w innym terminie lekcji, które zostały odwołane.

Płatność za naukę języka obcego staje się wydatkiem, który jest łatwiejszy do uniesienia.

Możesz rozwiązać umowę o naukę języka obcego w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny i bez ponoszenia konsekwencji finansowych za jej rozwiązanie.

Masz wybór. Jeśli zdarzy się tak, że nagle z jakichś powodów nie będziesz mógł uczestniczyć w lekcjach to zrezygnujesz z nauki bez problemów. 

Możesz wziąć udział w bezpłatnej lekcji pokazowo-konsultacyjnej.

Możesz poznać lektora i porozmawiać z nim zanim zdecydujesz się na popisanie umowy. Lekcja konsultacyjna, która trwa około 90 minut jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. 

Jak widać, istnieje kilka kwestii, które wyróżnia LINGO CNJO & BT spośród innych szkół językowych w Poznaniu i sprawia, że nasza firma może być postrzegana jako dobra i godna polecenia szkoła językowa. Prócz tego, istnieje wiele korzyści dla kursantów, które wynikają z wyboru naszej placówki.

Przewiń na górę